אנו חיים כיום בעולם טכנולוגי, בו הקדמה משתלטת בהדרגתיות על כל תחום בחיי היום-יום שלנו. אחת הסיבות העיקריות להתקדמות זו היא איכות ונוחות השימוש. אנו מחפשים את האמצעי האיכותי, היעיל, הנוח והמסודר ביותר באמצעותו נוכל להרכיב סביבת מולטימדיה מתקדמת.

חברת ANS Tech  בעלת וותק וניסיון רב בתחום המולטימדיה, ביצענו עשרות אלפי התקנות, הבאים לידי ביטוי בקשת רחבה של פתרונות מותאמים לצורכי לקוחותינו ולדרישותיהם המשתנים.

הייחוד של חברתנו, הוא שאנו מעסיקים מצד אחד מהנדסי תוכנה ומנתחי מערכות, ומצד שני, אנשי אינטגרציה, רכש וצוותי התקנה המועסקים ישרות על ידי החברה.

חברת ANS Tech מתעסקת בהתקנת מקרנים, מסכי טלוויזיה, מערכות סאונד, מצלמות קבועות, מצלמות אבטחה, מערכות תאורה חכמה, גלאים ועוד.

חברתנו מתמחה ב:

  • מכירה והתקנת מקרנים: עבודה הכוללת התקנת מתקן תליה, חיווט ופאנל חיבורים מותאם אישית. עבודת החיווט מותאמת למגוון רחב מאוד של כבלים וחיבורים, למרחקים משתנים. בנוסף, אנו מבצעים עבודות גובה ובעלי הסמכה לעבודה בגובה. ניתן לבחור מתקן תליה עכביש, כלוב מותאם, כלוב עם מנגנון התראה מפני גניבה ועוד.
  • מכירה והתקנת מסכי טלוויזיה: עבודה הכוללת התקנת מסך הטלוויזיה, חיווט ופאנל חיבורים מותאם אישית. קיימים מגוון מתקני תליה רבים, בהתאם לצרכיך. עובדינו בעלי הסמכה לעבודה בגובה.בנוסף, אנו מתמחים בשילוט דיגיטלי וקירות וידאו (Video wall).
  • מכירה והתקנת מערכות סאונד: עבודה הכוללת התקנת מערכת סאונד וחיווט המערכת.
  • מכירה והתקנה של מצלמות קבועות: בעבודה הכוללת איפיון והתקנת מצלמות עבור הקלטת ישיבות, שיעורים, כנסים וכו' הדורשים מצלמות איכותיות. ניתן להיעזר במערכת לימוד מרחוק של חברתנו, לצורך הקלטה אוטומטית וכוללת של כלל אביזרי ההדרכה.
  • מכירה והתקנת מצלמות אבטחה: בעבודה הכוללת איפיון והתקנת מצלמות אבטחה, תוך שימת דגש על כיסוי מרחב מרבי וציוד איכותי שיחזיק מעמד בתנאי מזג אויר משתנים לאורך שנים.
  • מערכות תאורה חכמה: אזורים רבים מוארים ללא צורך. בעזרת מערכות תאורה חכמה של חברתינו, נתאים עבורך את התאורה המתאימה ביותר לאזור, תוך שימוש בגלאים המכבים את התאורה במידת הצורך.
  • מכירה והתקנה של גלאים: התקנה וחיווט של כלל סוגי הגלאים.

 

חברתנו ביצעה התקנות במגוון רחב של מקומות כגון: מוסדות חינוך, בתי חולים, מוסדות ממשלתיים, חברות הייטק, מוסדות פיננסים ועוד.  אנו מספקים ללקוחותינו שירות אמין וחדשני, תוך שיתוף פעולה עם היבואנים והיצרנים מהמובילים בשוק.

רוצה פגישת יעוץ חינם?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

ליצירת קשר השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם:

שינוי גודל גופנים