מערכת לימוד מרחוק – E-Learning System

 

לימוד מרחוק, e-Learning, eLearning

למידה נוחה מהבית – eLearning System

ANS Tech – למידה בקידמה טכנולוגית!

 

העולם שסביבנו נסמך יותר ויותר על טכנולוגיה ממוחשבת ואינטרנט. כל כך הרבה תהליכים אשר בעבר דרשו מאיתנו מאמץ רב וממושך, ניתנים היום ליישום בלחיצת כפתור פשוטה. על כן ברור וידוע לכולם כי המעבר של תחום הלמידה לסביבה הממוחשבת, גם הוא היה רק עניין של זמן. כיום, קיימת מערכת לימוד מרחוק המכונה גם  eLearning. מערכת זו משלבת את כל התכנים וצורות הלמידה השונות, החל מלמידה פשוטה של נושא ספציפי ועד ללמידה אקדמית מעמיקה. לשימוש במערכת לימוד מרחוק יתרונות רבים, והמערכת מהווה כלי חובה בעולם הלימוד של המאה העשרים ואחת.

 

מערכת לימוד מרחוק של חברת ANS Tech, משדרגת את חווית הלימוד!

היישר מכיתת הלימוד הסטנדרטית לבית התלמיד והכל בזמן אמת, על ידי שימוש בטכנולוגיה חדשנית המותאמת לצרכי המשתמש.

 

שימושים פורצי דרך

מערכת לימוד הרצאות מרחוק-ממשק סטודנט

מערכת לימוד הרצאות מרחוק-ממשק סטודנט

מערכת לימוד מרחוק היא טכנולוגיה פורצת דרך אשר הפכה את עולם הלימוד לנגיש ונוח.  E-Learning הפכה לשיטת לימוד נפוצה ביותר בבתי ספר יסודיים, תיכונים, מכללות ואוניברסיטאות. המערכת לא משמשת רק כתחליף להשלמת שיעורים, אלא גם עבור העשרה ותרגול נוסף, בין היתר באמצעות מערכת לימוד הרצאות מרחוק. סטודנטים רבים עושים שימוש במערכת eLearning כתרגול נוסף לאחר השיעור עצמו, זאת על מנת להעמיק את הידע שלהם ולתרגל את החומר הנלמד.

 

מענה עבור למידה במצבי חירום

ככלל, מצבי חירום הם מצבים בהם קיים איום בטחוני כלשהו, הדורש מאוכלוסייה תחת סיכון להישאר באזור בטוח. מצבי חירום מוגדרים כמצב מתמשך, העוצר את שגרת החיים הרגילה. חשוב לציין כי כאשר מדובר בשגרת לימודים, הנזק הוא כפול ומכופל. מוסדות החינוך, החל מבתי הספר ועד למוסדות אקדמאיים שונים, מצאו את המענה המושלם עבור אותם מצבי חירום. באמצעות שימוש במערכת לימוד מרחוק, ניתן להשלים את החומר הלימודי ולהימנע מצבירת פערים בלתי רצויים, העלולים להשפיע על עתידו האקדמי של הסטודנט או התלמיד. כל זאת מתבצע מתוך המתחם הבטוח בו נמצא הלומד, כך שכל מה שנדרש לממנו הוא מחשב עם חיבור אינטרנטי.

עם התפתחות סביבת האינטרנט והנגישות לכל משתמש, ישנה מגמה ברורה בשוק של מעבר מטכנולוגיות למידה מיושנות (מרצה-כיתה-תלמיד), למערכת מורחבת שבה חומר הלימוד וההרצאות נגישות לתלמיד מכל מקום.

לימוד מרחוק, e-Learning, eLearning

למידה נוחה מהבית – eLearning Lectures System

 

חווית למידה מעניינת וחדשנית

יתרון נוסף וחשוב לא פחות, הקיים במערכת לימוד מרחוק, הינו שהשימוש בטכנולוגיה האינטרנטית הופך את חווית הלמידה למעניינת ביותר, במיוחד עבור הלומדים הצעירים. הסביבה הממוחשבת מדברת מאוד לקהל הצעיר, שגדל והתחנך על ברכי הקדמה הטכנולוגית, המתפתחת בתורה והופכת למתוחכמת יותר מעת לעת. מערכת לימוד מרחוק לעיתים רבות קורצת ומעניינת את הצעירים בהרבה מהישיבה הסטטית בכיתה. חווית הלמידה באמצעות מערכת לימוד מרחוק כוללת אסטרטגיות למידה שונות, בין היתר באמצעות משחקים. על כן, מדובר בדרך מתוחכמת במיוחד להפיכת הלמידה לחוויה חיובית עבור התלמידים.

 

הטכנולוגיה החדשה מאפשרת חופש לתלמידים:

– התלמיד יכול להיות נוכח וירטואלית בשיעורים כתלמיד מן המניין (למידה אונליין).
– המערכת מאפשרת להתרכז בהבנת השיעור, לשאול שאלות ולשלוט במהלך השיעור המוקלט.
– למערכת יתרון גדול בכך שהיא יכולה לספק מערכת לימודים מלאה לתלמידים אשר נבצר מהם מלהגיע למוסד הלימודים מכל סיבה שהיא.
– בנוסף מוסדות, חברות או תאגידים בשוק יכולים להרוויח ממערכת הלימוד מרחוק במחלקות ההדרכה שלהן, כאשר ניתן לבצע הקלטת הדרכות במערכת זו ולצפות בהן בכל מחזור גיוס חדש, לצורך רענון נהלים או כל הדרכה אחרת.

ליצירת קשר השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם:

שינוי גודל גופנים